Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ssssziasztok! Miért van az...

Bartok.a kérdése:

Ssssziasztok! Miért van az hogy a kígyóm nem "ürít" a saját helyére de ha kiveszem az ágyamra állandóan el"üríti" magát?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sssszia gondolom mert szószerint befosik attól hogy kiveszed
2012. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de addig nem "ürít" amíg ki nem veszem!!inkább tartogatja 1 hétig!! meg kézhez van szoktatva.
2012. dec. 17. 22:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy trollkodik veled egyébként szerintem elég ritkán kaksizik egy kígyó
2012. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mivel még kicsi én minden 4. nap adok neki kaját és rá 2-3 napra már kaksizik.most például nem vettem ki egy ideig ma kivettem és ma megint sikerült ide tojnia az ágyra 1x aztán befogtam neki egy törülközőt és oda is csinált egyet.
2012. dec. 17. 23:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fél,azért
2012. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
a kigyonak is (mint sok más állatnak) a szaglása a leg kifinomultabb érzékszerve ... lehet hogy a terrárium amiben tartod túl kicsi neki (mármint kéne még neki hely) és nem akar nap mint nap a kula közt sétálgatni . azok a kigyók amik a szabadban is oduban vagy valami fix helyen "laknk" ők se piszkitanak be a kuckójukba . vegyél neki kicsivel nagyobb terráriumot ahol kialakit majd magának egy "wc-t" :D
2012. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szabolcs_'981 ***** válasza:
tegyél be a helyére egy párnát :)
2012. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
miért mit csinál a párnával?úgy gondolod hogy rá fog tojni?mert ha már próbáltad akkor megcsinálom de ha ez is valami vicces megjegyzés akkor nem
2012. dec. 18. 09:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy egy próbát megér a párnadolog. Nyílván azért nem szarik a terráriumába, mert valami probléma van az ottani környezetével. Gyerekkoromban én is csak otthon tudtam szarni. Lehet most olyan neki a terrárium, mint anno nekem az oskola.
2012. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a terráriumban tartottál esetleg másik állatot előtte? Mert lehet érzi a szagot és ezért zavarog...

Teknősünk (nem kígyó de hát na) ő is egy ideig azért nem piszkított a terráriumba mert előtte más volt benne és lehet nem jól takarítottuk ki és egy hétre rá amikor takarítottuk teleszarta :D

De az se rossz megoldás ha egy ágyneműanyagot teszel a terrárium egyik sarkába hátha arra szívesebben ürít:)

2012. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!