Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kell ékszerteknőst fürdetni?

Kell ékszerteknőst fürdetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

oké, tudom, ez egy kicsit furcsa kérdés. De egy barátom ezt mondta. Én már egyszer lefürdettem az egyik teknősömet mert tiszta por lett, mikor bemászott egy szűk helyre. De nem gondolnám hogy kellene. De azért gondoltam felteszem. Kell ékszerteknőst fürdetni?



2012. dec. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de hülye vagy, már ha kigondoltam. Az ékszerteknős olyan terráriumban lakik, amiben víz van, ha akar úszik. Van szikla amire kimehet, de a legtöbb területet a víz veszi el. Azon kívül hogy a nap 24 órájából mondjuk 22 órát vízben ül, azon kívül még fürdetni kellene??


Elnézést ha esetleg kifakadtam, de ez kicsit tényleg butaság.

Nem görög teknősre gondolsz, ami szárazföldön él?

2012. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. Persze nem napi fürdetésre gondolok. De így eltávolíthatók a félig levedlett szarulemezkék, plusz az akváriumban is tapad rá alga, kosz, még akkor is, ha van bent vízszűrő.


Én olyankor szoktam, amikor takarítom a helyét. Mielőtt visszateszem, csap alatt átmosom, a páncélját puha körömkefével, a többi részét csak kézzel, majd leöblítem.

2012. dec. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 andrea bognar válasza:
vagy fokefe is jó csak óvatos legyél!!!
2012. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is akkor szoktam mikor akváriumot takarítunk mert amikor hámlik akkor jó koszos :D
2012. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem ezt mondták hogy azt is kéne, de nem voltam biztos benne. :( És tényleg ékszerteknősökről van szó! De azért még mindig jobb hogy feltettem a kérdést. :)

Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat!^^

2012. dec. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!