Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akarok venni kb.3 db leopárd...

Akarok venni kb.3 db leopárd gekkot 1 hímet 2 nőstényt?

Figyelt kérdés
azt nem tudom mien kaját kell nekik adni?Mert én nem magyarországon élek.És ilyent nem lehet itt venni hogy tücsök meg ijenek.És pl szöcskét,csontkukacot vagy gyümölcsöt lehet neki adni.Azt is halottam hogy lisztkukacot is lehet nekik adni de viszont aszt halottam hogy azse egésséges neki.És még mien vitamin port kell nekik vennem?

2013. jan. 1. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A különböző kukacok nem ajánlottak, mert rossz a Ca:P arányuk, és tápanyag se sok van bennük. A tücsök a legjobb, de alapvetően hasonló méretű rovat, szöcskét, sáskát is megesznek, viszont akkor már problémás az etetés, mert ezeket jóval nehezbben kapja el. Vitamin por valóban kell nekik. Azonban tücsköt te magad is tenyészthetsz, csak egy terkó kell nekik, némi víz, macskatáp, meg egy homokos láda, ahova tojhatnak, valami fűtőszál és néhány tojástartó búvóhelynek, nameg persze be kell fogni a tenyészegyedeket. alapvetően minimális költséggel tenyészthetőek.
2013. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz rovarokat tenyészteni a hüllők számára, csak keress rá a neten, sok oldal van ahol részletesen leírják, hogy hogyan kell. Ha be tudsz szerezni (fogni) pár darabot, utána már csak idő kérdése az egész :)


[link]

2013. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
több féle vitamint adhatsz neki. van por, legjobb, ha a szöcskéket, tücsköket, amiket neki adsz, előtte beszórod. Vagy vannak cseppek is. Azt az ivóvizébe vagy én néha közvetlenül rácseppintem az orrára, és lenyalogatja.. de aztán megy is inni, mert fel kell hígítania. Amugy ha nem MOn, akkor hol élsz?
2013. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!