Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek, ha az ékszerteknős...

Mit tegyek, ha az ékszerteknősöm nem eszik zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Rendesen etettem eddig mindennel , táp , halak , gyümi , zöldség , szívmix . Ezek közül sosem ette meg a növényeket, pedig tudom szüksége lenne rá , a vitaminokra . Mit tehetnék így ?
2013. jan. 3. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
-.-'' uramisten! Az ékszerteknős húsevő, te lágyagyú...-.-'' nem eszik gyümölcsöt...
2013. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
72%
Ha fagyasztott egész kishalat adsz neki, akkor nem lesz vitaminhiánya. Kerüld a szárított cuccokat, azok nem a vitamintartalmukról híresek.
2013. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha te nem lennél LÁGYAGYÚ ahogy te mondtad , akkor tudnád hogy a gyümölcsre is szüksége van ... ostoba válaszok egyébként sem kellenek .
2013. jan. 4. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként is LESZAROM, hogy mik kellenek és mik nem....-.-'' Ha érdekelne annak a szegény teknősnek a sorsa, rég nem itt kérdezgetnél...
2013. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem kell neki, de nekem a kukoricát bőszen megeszi.

Mondjuk lehet azért mert amikor kicsi volt nyáron mindig azt faltam és hát láttam nagyon ráfagyott és adtam neki és megette. Amúgy amire rá tudod szoktatni azt megeszi =)

-De fagyasztott kis hal is jó, na meg nyers hús cafatok amik max sütés,főzés közbe felesleges. Mondjuk az én tekim most lesz 11éves.

2013. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell lágyagyúnak hívni te bunkó állat megeszi a zöldságeket is!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!