Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nektek milyen véleményetek...

Hernádi BENCE kérdése:

Nektek milyen véleményetek van a sisakos kaméleonról, mert most gondolkodom, hogy beszerzek egyet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egy kétszínű,szemforgató állat.De a viccet félretéve,hajrá,ha tudod mivel etetni.Nekem nagyon tetszenek,de nem merném felvállalni.
2013. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a madagaszkári nappaligekkó jobban bejön. Ő még nem akart megharapni, de a kaméleon próbálkozott párszor.
2013. jan. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fontos neki a sok kaja,sok +vitaminnal,és hüllőknek való lámpával,mert gyorsan nő,és ezek nélkül könnyen jelentkeznek hiánybetegségek.Ha ezek adottak,meg a megfelelő méretű hely és hő,akkor nem igazán problémásak,és nagyon jó fejek tudnak lenni szerintem,bár nálam a favorit a nyílméregbéka :D
2013. jan. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 12. 11:34
 5/6 masni1 ***** válasza:
Szeretni nem lehet, hiszen hüllő. Lehet vele villogni, hogy neked ilyen van, de ha nem értesz hozzá nagyon, akkor hamar kipurcan. A táplálékra nagyon kényes, és pld a Chemotoxtól is elpusztul ha a szobát, ahol van , befújod. A hüllők nagyon esendőek. Az én leguánom akkor pusztult el, amikor piaci salátát kapott, aminél nem várták meg az egészségügyi várakozási időt a permetezés után.
2013. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Masni,a te szíved lehet,hogy nem alkalmas hüllők szeretetére,de másoké igen.A cemotoxtól meg szinte minden kipurcan,te is,ha eleget ücsörögsz a szobába,ahol befújtál.Amúgy ha a hüllők olyan kényesek,hogy lehet,hogy mégis olyan jól boldogulnak sokszor szélsőséges környezetben?A gazdának biztosítani kell a megfelelő körülményeket és kész.Ha egy álat nem kényes,attól még elvárható a gazdájától,hogy az ideális körülményeket biztosítsa,ne hagyja szenvedni.A te állatod pedig azért pusztult el,mert hanyag voltál,és nem áztattad be a salátát,ahogy minden hozzáértő állattartó teszi.
2013. jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!