Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknőstartókat kérdeznék,...

Teknőstartókat kérdeznék, nektek megérte pénzt költeni az állatra?

Figyelt kérdés
Szeretitek?Milyen fajta?Sokat kell kinlódni vele?Mennyit költöttetek rá?Megérte?Szép dísze a háznak az akvárium?
2013. jan. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen megérte, én egy kicsit se bántam meg!Igaz,hogy jelenleg 1db teknősöm van(Királyteknős),a héten nő az állomány!Nem "kínlódni" kell vele,hanem foglalkozni,mint bármi más állattal.
2013. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2013. jan. 14. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy büdös forintot sem költöttem rá,mióta megvan. Térkép teknős. Mikor megvettem még belefért egy erős pistás üvegbe, ma már a tenyeremben is alig fér el. Nyáron a kerti tóban van, ott zabálja a kis halakat meg a haltápot, mindig nyáron núl a legtöbbet. Télen meg lefagyasztott kishalakat és zöldséget kap.
2013. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretem a két királyteknősöm. Igen, nagyon szép dísze az aquaterrárium a nappalinak, mindenki megdicséri,és a tekik is fantasztikusak. Nem kínlódás,mert szeretek velük foglalkozni, igen kell takarítani,de ha ügyesen csinálod az is könnyen gyorsan megy.

Költségek:tekik, akvárium, vízmelegítő, vízszűrő. Kavicsot szedtem, napozót pedig csináltam, lámpa volt itthon.

2013. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. jan. 16. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pézsmatteknőst vettem a helyhiány miatt. Nagyon megérte bele is szerettem. Szebbe varázsolja a szobámat. Már szinte annyira szeretem mint a kutyámat :D
2013. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!