Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi van ha a kígyomnak (boa)...

Elluin kérdése:

Mi van ha a kígyomnak (boa) májat vagy zuzát adok. Megeszi, beteg lehet tőle? Ha lehet, nyersen vagy főve?

Figyelt kérdés
Köszi!

2013. jan. 17. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, én nem értek a kígyókhoz, de a természetes közegükben nem hinném, hogy a húst kizsigerelve, megfőzve fogyasztják. :)
2013. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
most akkor nyersen adhatok?
2013. jan. 17. 22:09
 3/13 A kérdező kommentje:
ha nem akarok àlandòan egeret adni neki ,szerezzek be 1 élõ csirkét? XD
2013. jan. 17. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben próbálkoztam tüdővel, meg egyéb hússal, de nem nagyon ette a kígyó. Ráadásul ezek nem tartalmaznak minden anyagot, amire szüksége lehet az állatodnak. Szerintem hosszú távon felejtős.
2013. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"ha nem akarok àlandòan egeret adni neki ,szerezzek be 1 élõ csirkét? XD"


Ha le tudja nyelni, akkor akár... :)


Vagy verebet, vagy seregélyt, vagy mittudomén...


Mint az első válaszban írtam, a kígyókhoz nem értek... teknősöm viszont van, és neki pl. a halat belestől, szálkástól adom, mert így kap meg minden tápanyagot. Elképzelhető, ahogy előttem írta valaki, hogy csak egy féle belsőségben nem lesz benne minden, amire szüksége van.


De ha megeszi... és adsz neki húst is a belsőség mellé, csonttal, bőrrel, akkor tápanyag szempontjából elég neki.

2013. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok kösz.... Na most az a helyzet , hogy tartok egereket is (tenyésztek a kigyesznek) de az egyik ketté tépte a másikat(xD) de még meg se mertem rendesen nézni , minden csupa vér , agy ,bél :O ... Hogy kéne kipucolni őket onnan még mielőtt anyukám hazajön ? (holnap reggel) ...
2013. jan. 17. 23:21
 7/13 anonim válasza:
100%
mi köze ennek a ps3-hoz.
2013. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Előző: semmi...


Ezért van az állatok/kígyók kategóriában :D

2013. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Azaz Állatok / Hüllők...
2013. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

"mi köze ennek a ps3-hoz." Ez f*sza! :) :)


Sanyi192 látom képben vagy! :D

2013. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!