Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gőte, de hogyan?

Treská kérdése:

Gőte, de hogyan?

Figyelt kérdés
A tartásukról Kellene némi infó. 30x30x60-as aksit csináltatnék nekik. Akarok szárazföldi részt, a növényeknek. Össze tudom tenni őket(kérdőjel). Mármint a páatartalom, a fény és a meleg, mennyire összegyeztető e velük, van e olyan faj ami bírja e. Ha nagyon nincs, mit javasolnátok, mit tartsak? Az is opció, hogy csinálok belőle egy terráriumot gekkóknak, csak akkor ügye olyan kell ami nem csak a talajon él mint pl leopárd gekkó. Köszi előre is

2013. jan. 18. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__3666089-mi-ke.. 1. válaszoló vagyok.

Átalánosságban elmondható, hogy a gőték nem bírják a meleget (nyáron álatlában hűteni kell őket).

Nem mindegy, hogy milyen gőtét szeretnél tartani. A legkönnyebben beszerezhető fajoknak, tűzhasúaknak, bordás gőtéknek gyakorlatilag növényes akvárium kell kis kimászóval, lapátfarkú gőtéknek kimászó sem. A krokodilgőtének pl. jobb a klasszikus akvaterrárium és a 25°C körüli hőmérsékletet szeretik, de őket nehéz beszerezni. Szóval szerintem azt döntsd el, hogy melyik fajt szeretnéd tartani (és hogy jutsz hozzá).


Gekkó-ügyileg viszont sajnos nem tudok tanácsot adni neked.

2013. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!