Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha talajfűtést alkalmazok,...

Ha talajfűtést alkalmazok, akkor milyet lenne érdemes venni? Kábel, vagy lap kivitelezést? És hány watt teljesítményűt? A terrárium 60x30x30 Leopárdgekkó számára lenne.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább kábel, vagy fűtőkő

[link]


A fűtőlappal sokat kínlódtam. Először a terrárium alá tettem. Voltak gumilábak is a dobozában, amit a terrárium alá kellett tenni, majd a lapot betoltam alá. Az 5 mmm vékony üveget nem fűtötte át semennyire, viszont másnapra megrepedt a terrárium alja. Kivettem onnan, és a lábakat is. Aztán belülre akartam tenni, de nem fért el a szikla hátterem miatt. A hátulja öntapadós, lehúztam és felragasztottam a terrárium oldalára bent. Aztán valamikor fél év mulva, valahogy észrevettem, hogy nem fűt egyáltalán. Próbálgattam a csatlakozóját, hogy hátha csak kontakthibás, de semmi. Alig tudtam legyógyítani az üveg falról, mert nagyon ráragadt. Valahogy letéptem, aztán kidobtam.


Utána vettem egy fűtőkövet, csak betettem és a gekkóm sokszor rajta fekszik éjjel is.

2013. jan. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szóval én a fűtőkővel meg vagyok elégedve
2013. jan. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!