Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Beteg a királyteknősöm?

Beteg a királyteknősöm?

Figyelt kérdés
1 napja nem eszik de az előtt zabált néha kivan nyúlva mintha halott lenne talán rosszul tartom vagy beteg az akváriumban van egy kő ezen napozik lámpa van felette és van egy hőmérője és ennyi az akvárium talán az a baj hogy mindig csak Gammarust kap mást nem.

2013. jan. 28. 17:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és mindig fél meg ijed a kezemtől máskor pedig sose félt mindig ide jött ha meglátott minket de most inkább el bújik
2013. jan. 28. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

én királytekim is kinyúlik aztán ha 4 méterről közeledek az akvárium hoz úgy megijed hogy csobban a vízben XD (leugrik a kőről nekimegy a másik teknősnek)

Gammarust én is adtam nekik régen de nem szerették de nem baj a mieink csak szárított halat esznek (májkockával is leálltunk mert szétporladt)

De lehet hogy még hideg van neki és félig aluszkál téli álmot(enyéim is összevissza fölébrednek hol hideg van nekik hol nincs)Ilyenkor nincs étvágyuk ha megérzik a hideget de nyugi szerintem semmi baja

2013. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon kösz kicsit meg nyugottam de azért várom a további válaszokat
2013. jan. 29. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány fokos a vize?Adj neki szárított vagy fagyasztott halat!Lehet vitaminhiányban szenved.
2013. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!