Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősök hogyha normálisan...

Doffy0511 kérdése:

A teknősök hogyha normálisan etetjük őket meg a víz is meleg meg minden jó akk hogyhogy elpusztulnak mert egyszer csak kiszürkült és megdöglött. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Valami akkor mégsem volt jó. De mi az hogy kiszürkült és megdöglött, gondlom ez nem egy nap alatt zajlott le, miért nem vitted orvoshoz?

Milyen teki, mennyi idősek?

Normálisan etetjük-mit kaptak enni?

Víz is meleg-milyen meleg?

Lámpa,napozó, vízszűrő?

2013. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem tudom pl ha ékszertekid van ők elég szívós fajták nem tudom valamit nagyon elronthattál .hogy elpusztultak ráadásul többen is ? írd le a tartási körülményeket
2013. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem tényle egy nap alatt kiszürkült és mozdulatlan volt meg az előtte lévő nap nem evett amikor kaját adtam neki és amúgy vörösfülű ékszerteknős rendesen kap kaját meg minden... úgyhogy fogalmam sincs mi történt
2013. jan. 31. 18:32
 4/18 anonim ***** válasza:
A tartási körülményekről csak nem írtál semmit?!
2013. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem tök normális körülmények között él, el is vittük dokihoz ő azt mondta rendbe jön de nem jött... :( a víz is meleg jól kap kaját minden oké volt vele
2013. febr. 1. 14:26
 6/18 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem tök normális körülmények között él?
2013. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az előbb még azt írtad egy nap alatt lett szürke és pusztult el, most akkor mégis voltatok vele dokinál?

Ha meg nem írsz le semmi konkrétumit a tartási körülményekről, akkor nem tudjuk meg megtippelni sem hogy mi történhetett szegénnyel. Az nem konkrét adat hogy meleg a víz, és jól kap kaját.

2013. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a víz is meleg-milyen meleg, elég ha nem hideg a víz, nem kell megfőzni őket
2013. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
figyu a doki kijött hozzánk megmérte a víz hőmérsékletét PONT JÓ volt(am csak az egyik pusztult el), PONT JÓ a kajamennyiség.Az tuti hogy nem ezzel van baja meg van nekik egy kislámpájuk és hogyha fényhiányban szenvednek akkor azt maguknak felkapcsolják... úgyhogy télleg nem tudom
2013. febr. 2. 17:18
 10/18 A kérdező kommentje:
és lécci csak az írjon aki normálisan tud válaszolni... PLS
2013. febr. 2. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!