Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pézsmateknős! Nem nagyon akar...

Pézsmateknős! Nem nagyon akar enni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

11napja vettem meg.Nagyon éhes lehetett,mert az első héten rendesen evett,soha nem volt vele probléma ezzel kapcsolatban.Viszont pár napja nem eszik semmit.Vettem neki a fagyasztott teknőseleség mellé száraz bolharákot,azt sem eszi meg.

Tanácstalan vagyok,nagyon féltem.Még kicsi,3hónapos körül van.Aggódom érte.Segítsetek légyszíves!

Előre is köszönöm.(bármilyen jellegű tanácsot elfogadok.Mindent,ami a teknőshöz kapcsolódik.)



2013. jan. 31. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a víz hőmérséklete?Tekerd fentebb a víz fűtését. Egyéb fura jelek?Nem úszik ferdén?
2013. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24°C a víz.Nem használom a fűtést,mert nem lehet a hőmérsékletet változtatni rajta.Tegnap tettem be neki a vízszűrőt,nem tetszett neki,így kivettem.Egyébként a kisállatkereskedésben azt mondták,ha állandóan 22°C felett van a lakásban,akkor nem kell fűteni.Egy nap volt a hőmérséklet 22°C alatt.Az úszására annyira nem emlékszem,mert kb.6cm,és nem nagyon szokott úszni.A sziget körül szokott lenni,nem nagyon mozog.Sajnos nem tudom,hogy melyik nap volt alatta a hőmérséklet,de mikor észrevettem,szép lassan meleg vizet kevertem a vizébe,hogy ne hirtelen emelkedjen sokat.Átlagban 23°C körül van a vize.Köszönöm a választ.
2013. jan. 31. 16:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam,bocsi..beletettem a fűtőt,egyenesen úszik,és ott van a fűtő környékén.25-26-ra állítottam be neki.Azóta többet úszkál:) De enni még nem evett:(
2013. jan. 31. 17:43
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van már 1 jó ideje, és még a kezdetben ő is így visekedett. Elvittük dokihoz, és adtak neki szurit, és azt mondták, hogy vegyünk neki úgy fűtő berendezést, mert vitaminhiánya volt a hidegtől! :)
2013. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális! én ékszertekim kb 1 hónapig nem evett normálisan most meg ha tehetné meg enné a háza :D
2013. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!