Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárdgekkó száraz táp?

Leopárdgekkó száraz táp?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? Mivel ragadozó állat, így élő eleséget igényel... De ez nem kivitelezhető nálunk.. Kellene olyan száraz táp ami elállna és meg is enné.. Leírnátok a nevét ha van ilyen? (Nem növényi eredetű)

Előre is köszönöm! :)


2013. febr. 5. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik.
2013. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja persze, gekkó ropi vagy mire gondoltál? :D
2013. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, úgyhogy ajándékozd szépen el.

Minek van leopárdgekkód, hogyha nem tudsz vele normálisan foglalkozni?

2013. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Miért nem kivitelezhető az élő állat?

Próbáld meg a lisztkukacot. Ha beteszed őket egy 2-3 cm mély dobozkába a terráriumba akkor a gekkó ugyanúgy megeszi, ők meg nem nagyon mocorognak :) és elég sokáig eláll. Én kb másfél maréknyit szoktam venni és az egy hónapig bőségesen elég neki- Mondjuk mellette kapja a tücsköt-bogarat :) De amikor elutaztam nagyon jól elvolt a kukacokkal.

2013. febr. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szaporíts lisztkukacot és tücsköt tücsök:kell hozzá egy nagyobb műanyag doboz egy kissebb doboz amibe homokot teszel

és nedvesen tartod,pár db tojástartó, tedd a dobozba a tojástartókat és kisseb doboz amiben a nedves homok van vegyél 20 hímet 25 nőstényt (a nősténynek a potrohuk végén hosszú tojócsövük van) tedd őket a dobozba itatónak jó egy kupak amibe vattát teszel és mindig vizesen tartod

zöldségekkel és gyümölcsökkel etesd őket,,,lisztkukac:

tegyél egy nagyobb dobozba 4cm vastagon búzakorpát és tegyél bele legalább 50 lisztkukacot két hetente dobj nekik be egy almadarabkát majd bebábozódnak és sok fekete bogár lesz belőlük ezek nemsokára lerakják a petéiket és kikelnem a lisztkukacok amik még nagyon aprók,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,6 hónap alatt egy jól beállt tenyészeteid lesznek mind két fajnál legjobb ha mindkét faj tenyészetét elkezded amíg be nem áll a tenyészet kb 6 hónap ne adj belőlük a gekkónak enni hanem addig bízd rá valakire vagy vegyél a boltból remélem tudtam segíteni

2013. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Különösen 4. és 5. !

Az utolsót lehet hogy kipróbálom..

2013. ápr. 28. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
van!a MY pet.hu-n exo terra konzervek tücsök,sáska,csiga,lisztkukac,hal,garnéla,selyemhernyó veszel mellé vivicatort és megoldottad!
2013. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!