Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljak hogy legyen...

Martin76 kérdése:

Mit csináljak hogy legyen teknősöm?

Figyelt kérdés
már lassan 2 éve szeretnék egy teknőst, de a szüleim mindig azt mondják, hogy állat nem jöhet a házba meg gondoljam át megint,hogy kell-e? már vagy 8-szor átgondoltam, de semmi változás. Mit tegyek, hogy meggyőzzem őket?

2013. febr. 11. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem se engedték de vettem , ha már ott van csaknem ekkora szívtelen hogy kidobatja veled :D amúgy ha teki helyét nem takarítod tudd büdös lenni, :)
2013. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hozdd fel azt a tényt, hogy egy állat nevelése önállósít egy kicsit! főleg egy teknős, aki szinte addig él, amig egy ember! privátba írj nekem! Nóri1315 vagyok e-mail címem norcsa13@freemail.hu
2013. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért a tekivel nincs annyi gond , akkor vegyél inkább akváriumot azzal többet kell foglalkozni vagy egy kis kutyát
2013. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint a halakkal :)
2013. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a teki önállóságra nem nagyon fog megtanítani.


de elég anyagigényes dolog, van erre pénze a szüleidnek? gondolok itt akváriumra (később nagyobb akváriumra, és tudom, hogy ilyenkor a "később" az egy gyerek fejében nagyonsokidőmúlvát jelent, de nem, hidd el), kell neki vízfűtő, melegítőlámpa, vízszűrő, kimászó, folyamatos élelem, ha neadjisten baja történik, állatorvoshoz kell vinni, megnő az áramszámla, és a többi.


van erre keret?

2013. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pézsmateki tartása nem olyan vészes, ha az én gyerekem lennél, vennék neked. De amúgy anyám nekem sem volt haljandó semmit venni, ő minden állatot utál.

Nekem csak 1 választásom volt, amint felnőttem vettem magamnak mindent amit addig nem lehetett, és mindent amit akartam. Nem tudom mért jó nekik, hogy ellenkeznek :D

2013. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen jogos nehéz tartani, de azóta találtam 2 nőstény gekkót.

2013. febr. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!