Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szárazföldi vagy vízi teknőst...

Szárazföldi vagy vízi teknőst vegyek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni,hogy szárazföldi vagy vízi teknőst vegyek.

Előnyeit ,hátrányait írjátok le,köszönöm!


2013. febr. 12. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
a vízi teknősnek vizes terrárium kell. Cserélni kell a vizet, stb. A szárazföldi annak is terrárium kell, de annak nem kell víz. Nekem mindkettő bejön.
2013. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az összes szárazföldinek óriási terrárium kell, és nagyok is lesznek. Víziteknősök közül vannak kisebbek is. A vízivel több gond van: cserélni kell a vizét, begyulladhat a szeme. A szárazföldit könnyű etetni, csak zöldségeket eszik, a vízi meg halat, szívet.


Én összességében a szárazföldit mondanám. :)

2013. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szárazföldinek nem kötelező terrárium. Nagyon egyszerűen megoldhatod kinnt is, egy elkerített részben, ahogy én is tettem. Nem nagyon vannak vele gondok. A vizivel azért több van(tapasztalat) könnyebben betegednek meg (mondjuk ez egyénfüggő) ahogy mondták már, a víz takarítása, drágább a kajája...viszont olcsóbb mint a szárazföldi(szerintem a hátrányai miatt is adják őket olcsóbban)
2013. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem van egy görögtekim meg egy sár. Fülű ékszer. Én jobban szeretem az ékszert mert bohókás. A szárazföldi meg sokat alszik és napozik. Mind a kettő jól elvan egyedül is. Én egyedül tartom őket, és mind a kettő 60x40 akváriumba vannak.
2013. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem 9 ekszertekim van, es most vettem egy gorog tekit!

mind a ket faj nagyon aranyos!

A vizivel egy kicsit tobb gond van: a vizet surun kell cserelni, de ha szeretsz pecazni, akkor tudsz neki halat haza hozni neki. (amit telire le is tudsz fagyasztani) meg vizi novenyt, vizicsigat...

Fugg attol is, hogy hol laksz!!

A szarazfoldi tyukhurt, gyermeklancfuvet(kutyatejet), fuveket eszik. Ezeket kertben, erdoben meg is talalhatsz:) Mindig mosd at meleg vizzel mielott oda adod a tekinek

Foldet is konnyebb kertben beszerezni

Remelem segitettem

2014. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!