Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt válasszak?

Awful11 kérdése:

Milyen hüllőt válasszak?

Figyelt kérdés
Még semmilyen hüllőm nem volt, de most szeretnék valamilyet venni. Valami olyat keresek, amit kézbe is lehet fogni, például a leguánt. Gondoltam valamilyen gekkóra is már, de nem tudom, hogy azt ki lehet-e venni. Valaki tudna segíteni? Ja és teknőst nem akarok:)

2013. febr. 16. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakállas agáma? :)

Nekem mondjuk személyes kedvencem az új-kaledóniai vitorlásgekkó, azt is kézbe lehet venni.

2013. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakállas agáma az nekem is tetszik. Mi a véleményed róla? Jobb választás lenne, mint egy leguán? Mekkorára nő meg?
2013. febr. 16. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mindkettő kezdéshez nem a legjobb választás. Ez csak az Én személyes véleményem. Jobb lenne a leopárd gekkó, könnyű tartani, és barátságos is. olcsóbb a fent tartása, mint a másik kettőnek. Vagy Új-kaledóniai vitorlás gekkót.
2013. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

A leguánnál jobb lenne, mert az hatalmas. De azért az agáma is nagy.

[link]

2013. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az agáma lesz, de a leopárd gekkó is tetszik, csak azzal az a baj, hogy túl kicsi.
2013. febr. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!