Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Madárpók vagy Brazíliai...

Madárpók vagy Brazíliai szivárványos boa?

Figyelt kérdés

Melyik él többet?

Melyiket egyszerűbb tartani?

Melyiket lehet többet fogdosni?

Melyik költségesebb?



2013. febr. 18. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
könkrétan heteroscodra maculadara-ra gondoltam
2013. febr. 18. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat a madarpok elegge hosszu eletu allat de attol fugg milyen madarpokot veszel mert a talajlako pok-nak annak szuksege van vegy vastag reteg talajra min.5cm ahova jaratokat tud asni maganaka megfelelo homerseklet szamara 27-29°C es kell vigyazni a páratartalomra is.De vannak olyan fajok amelyieke teli almot alszanak.Ok inkabb elo bogarakat fogyasztanak pl.lisztkukac, légynyû, svábbogár, sáska és tücsök de nagyobb termetu madar poknak adhatsz uj suzlott egeret is.A jol tartott pokok evben egyszer vedlenek ez nagy fizikai meg probaltatason megy at mivel az a reteg tul kicsi es valahogy le kell vennie de ne teveszen meg mert van amikor vedlik nem olyan mint a kigyonal hogy atlatszo majdnem olyan mintha maga a pok lenne csak meg dogolve de az csak a bore.Jas es vedles utan a pok meg tobb oraig varja hogy meg kemenyedjen a kulso vaza.De szerintem ez nem anyira kolcseges mint egy boa.

Braziliai szivarvanyos boa:

Fokent ejszaka aktiv,es mar tobbet kell fizetned a meg doglott allatokert is amit nem mindehol lehet kap sajnos nem tudom hogy mennyit el de hat biztos el minimum 5 evet sot tobbet is.

Na szoval a pok tobbet el egyszerub tartani tobbet lehet fogdosni es a boa koltsegesebb! En a madar pokot valasztanam!!!:)

Ha meg lenne kerdesed barmilyen allatrol akkor a facebook-os oldalamon kerdezhetsz barmikor itt az url: [link]

2013. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. febr. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!