Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gabonasilkót lehet akváriumb...

Horde1999 kérdése:

A gabonasilkót lehet akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
(Ezt már egyszer kérdeztem csak akvárium helyett terráriumot írtam)

2013. márc. 6. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
És mégis mekkora? Vagy ezt így ki kéne találnunk az internet varázserejének segítségével?
2013. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általánaosan
2013. márc. 6. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
ha 2métertől magasabb akkor lehet mert akkor nem tud kimászni belőle :D de ha raksz bele fát akkor nagyobb magasságút válassz vagy, fedd le jó szellőző tetővel
2013. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
remélem nem úgy gondoltad hogy megtöltöd vízzel és úgy bele ereszted :D (előző vagyok)
2013. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem dehogy annyira nem vagyok h*je (mármint a víz) és köszönöm a választ:
2013. márc. 7. 12:42
 6/6 anonim válasza:
Ha a méretei megfelelőek, akkor abban az esetben igen, ha egy hálós, jól rögzített tető kerül az akvárium tetejére. A kígyók nagy szabadulóművészek, könnyen eltolnak vagy felnyomnak egy egyszerűbb ajtót a tartóhelyükön, hogy aztán elcsászkáljanak. Arra meg nem érdemes bazírozni, hogy kb hány cm-t tudnak felfelé ágaskodni, mert könnyen meglepetés érhet. Levegős, jól rögzíthető tető ;)
2013. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!