Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szárazföldi (görög) teknős...

Szárazföldi (görög) teknős mennyire bírja az utazást?

Figyelt kérdés
Olyan esetben, ha senkit nem tudok megkérni, hogy etesse a teknőst, amíg elutazom, kibírja-e ha magammal viszem? Nagyon ritka esetről lenne szó, és inkább elméleti a kérdés. Tehát ha pár napra el kell jönnöm itthonról, akkor nagyon megsínyli, hogy autóban utazik?
2013. márc. 8. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes kiragadni a jól megszokott környezetéből, pár napot simán kibír kaja nélkül is. Gondolj csak bele, a természetben is előfordul, hogy napokig nem jut élelemhez.
2013. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi olaszból hoztuk, 22 órát, busszal. Az ég világon semmi baja nem lett. Úton kiszedtük, játszott velünk/játszottunk vele...szerintem ha valóban egyedi eset meg lehet tenni, de ahogy mondták már pár napot kibír kaja nélkül, vagy pedig kap többet, attól függ mit értesz te "pár nap" alatt?
2013. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy 4 órányi autóútra lakom a szüleimtől, és 1-2 havonta utazom haza. Nincs teknősöm, otthon vannak, de ők vízi tekik és tóban tartjuk őket. Viszont nagyon szeretnék itt tartani egy vagy két szárazföldit, és ha egy hétvégére hazautazom, akkor meg tudok kérni barátokat, hogy ugorjanak be megetetni, viszont ha nyáron elmegyek 1 hétre nyaralni, akkor hazavinném addig, hogy a szüleim etessék. Ezért kérdezem, hogy kibírná-e ezt az utat, ami évente 1x max. 2x lenne. Nem akarok mindig valakit megkérni, hogy etesse. Csak mivel még nincs teknős, előtte inkább jól körüljárom a témát, hogy mindenkinek jó legyen, ha már megvan. :)
2013. ápr. 22. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok...4 óra?? Észre sem veszi, hogy bármi fura dolog is történne...szerintem semmi gond nélkül viheted...Mi vettünk egy aktatáskához hasonló cuccot, sötétkék (nem átlátszó) múanyagból, tettünk füvet és úgy hoztuk...a nem átlátszóság a határ miatt volt, hogy ne legyenek gondok, de nem ellenőrizték
2013. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Angliában élek 13. éve. 3 db Görög tekim van,és 13 éve folyamatosan minden évben 2x vagy 3x kocsival oda és vissza utaznak velem. Az út egy-irányban 26 óra! Simán bírják semmi gond velük! Kocsiban papír cipős-dobozban utaznak!
2014. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már fé éve van két tekim, és tényleg nem okoz semmilyen gondot az utazás :)
2014. márc. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!