Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd Gekkónak szeretnék...

Kokuszlevi kérdése:

Leopárd Gekkónak szeretnék barlangot csinálni mivel az érak ilyesztően magasak, agyagból lehet neki barlangot csinálni? Vagy ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár a gekkókhoz nem értek, mert nekem még sajnos nem volt, de szerintem nyugodtan csinálhatsz agyagbarlangot neki, vagy valami műanyag dobozt lefordítasz és vágsz rá bejáratot és kívul meg feldíszíted a dobozt kövekkel vagy fakéreggel, hogy ne látszódjon, hogy műanyag. Sok sikert! Majd tegyél fel képet a végeredményről! :)
2013. márc. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh köszi most 1 nagyon jó ötletet adtál...igen majd megpróbálok képet csinálni köszi!
2013. márc. 12. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Félbevágott és kibelezett kókuszhéjból is lehet barlangot csinálni.
2013. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cserépből is csak vágj rá nyílást.
2013. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszi az ötleteket :)

ha valami még az eszetekbe jut lécci írjátok :)

2013. márc. 12. 15:57
 6/7 Brutal D.P. válasza:

nállunk is eleinte a kettévágott kókus volt aztán kinőtte és egy egyszerű készített egyszemélyes házikó volt,de mikor ketten lettek akkor csináltam egy házat hungarocellből..

ha valaki tud segíteni hogy hogy tudok ide képet feltölteni akkor feltöltöm és megnézheted

2013. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy darab ytong téglád, abból is faraghatsz egy érdekes formájú sziklát, az aljánál egy barlanggal.
2013. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!