Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért mindig barna szine van...

Miért mindig barna szine van a kaméleonomnak?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve, hogy megvan a kaméleonom de a terráriumon belül mindig csak a barna szint veszi fel. De ha kiveszem és kint hagyom olyan 5 percig bezöldül.Lehet, hogy a terráriummal van probléma?
2013. márc. 23. 13:50
 1/4 anonim válasza:
Sztem a terráriumban van vmi barna... Am nem gondoltál rá h a kaméleon rejtőzködő állat..!
2013. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kérlek ne itt tájékozódj, mert itt csak elmebetegek válaszolgatnak akik azt hiszik, h a kaméleon váltja a színét... Jó volna tudni, hogy mekkora a terrárium, milyen a berendezése, pára/ hőmérséklet stb. Illetve feltételezem h sisakosról van szó, hím vagy nőstény. Lát-e valamilyen más hüllőt esetleg emlőst? UVB? Látatlanban azt mondanám, h a sötétebb szín a stressz jele, esetleg nincs elég meleg a terkóban és a sötétebb színnel jobban magába tudja szívni a hőt. De elég sok tényező befoéyásoló lehet.

Ha felelős hüllőtartó vagy, akkor a reptilia.hu-n a kaméleonok között sok sok HOZZÁÉRTŐ és TAPASZTALT taggal cseveghetsz. Még egy jó tanács az állatkereskedések 99%-ban nem értenek hozzá.

2013. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam a sisakos az ilyen zöld volt:

[link]

Tettem be neki szobai futókát

[link]

de amikor nem volt benne futóka, akkor se lett barna, szóval érdekes.

2013. márc. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem azért, mert ha nem fél akkor nem bújik el
2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!