Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék háziállatként...

Szeretnék háziállatként emeletes ház 5. emeletére teknősbékát. Bírja-e ilyen helyen? Párban kell őket tartani? Milyen fajtát érdemes venni? Egy akváriumba miket kell nekik venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a te és a teknős érdekében is vegyél egy könyvet ami erről az állatról szól, mert most sok kérdést tettél fel, amire egy szakkönyvben gyorsabban választ kapsz.
2009. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet oda teki nem muszáj párba de talán jobb ha van 2 az akváriumba legyen kimászó vagy nagy kő vagy iylen rá "cuppantós" kimászó aztán már csak egyéni,hogy raksz e bele homokot vagy élő növényt nekem rengeteg teknősöm van bár kertesházban lakom de van a szobámban is jópár nekem ékszerteknőseim vannak.
2009. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ÉN az ékszertekit ajánlom!!!És simán lehet tekid akkor is ha 5.en laksz én meg a 4.-en:)És bírni fogja ha megkapja azokat amikre szüksége van!!!Kell neki kövek az akvárium aljába kó2 nagy követ de rakhtsz neki 3mat is a nagy kövek azért kellenek hogy kimásszon rá a tekid vegyél neki egy fűtődzálat hogy ne kapjon tüdőgyulladást meg egy melegítős lámpát hogy bírjon sütkérezni!!:)Növényt is rakj be neki lehet mű vagy igazi növény mind1 melyik!:)Kaja:lehet neki halat adni bolharákot vagy szívmixet de a szívmiw túl nagy a bébitekinek ezért el kell törni neki!!:)Ennyi!Ezek az alapok de persze nyugodtan kiegészítheted őket jah és egy hőmérőt is vegyél neki mert a bébitekinek 25-26 fogkosnak kell lenni a víze!Sok szerencsét a tekihez!!!=)Szia!
2009. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van pár ilyen hasonló kérdés ott nézz körül...

Bírni bírja szerintem nem lesz ott semmi baja...A sárga fülűt egyszerű nevelni és még aranyos is..Igaz az vízi nem tudom milyent szeretnél ha szárazföldit akkor talán a görög teknős...Az akváriumba pár kavicsot és egy napozót tegyél neki...A napozó lehet kő is vagy egy műanyag valami amit a kereskedésben veszel...Lámpa nem kell neki max. ilyen asztali lámpát az akvárium főlé teszel neki napi esetleg heti 1-2-szer..És bébitekinek kell vízmelegítő...

2009. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az ékszerteknőst!!! Gyorsan és nagyra nőnek és nagy akvárium kell nekik!

Én spec a pézsmateknőst ajánlom!

Ajánlom figyelmedbe: [link]

2009. szept. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2009. nov. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!