Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem fogják bántani a teknőseim?

Nem fogják bántani a teknőseim?

Figyelt kérdés
Holnap kapok egy ékszerteknőst ő lesz a harmadik van 2 egy lány egy fiú a lányt 3 éve kaptam meg a fiút egy éve a lány nem bántotta a fiút akkor őt nem fogja bántani ha lány le és mégegy kérdés meddig van nyitva az aszódi kisállat kereskedés?
2013. ápr. 1. 22:29
 1/3 regszy válasza:
nem tudom nekem még nem volt teknősön de szerintem nem . Kérdezzd meg a kisállat kereskedésben ha bántja új hely kell neki :) a 2. kérdéshez azt mondom Google a barátod segít.
2013. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 éve egy fiú teknősöm,és már egy ideje énis szeretnék mellé venni egy másik teknőst,de most egy lányt...Nem tudom,én félek hogy az enyém bántaná a másikat,mivel mindent megrág,ami számára idegen tárgy...
2013. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem volt ékszerteknősöm elég sok. Volt hogy 2fiú volt hogy 2lány de volt vegyesbe is. A lány teknősök nem bátják általába a fiút és a fiú se a lányt. De a legtöbbször nem bántják egymást ez úgy 95%-ban történik de abban a maradék 5%-ban lehet hogy bántani fogja a fiú a fiút.Mivel a 2fiú közül majd úgy fognak a lánynak bevágódni hogy kiderítik meikük az erősebb.

Szerintem érdemes lesz ha először egyberakod őket aztán nézdmeg hogy a fiúk menyire viselik ez egymást.Ha nem nagyon és folyton egymást "bántják/kergetik" akkor érdemes külön tenni őket. De van úgy hogy az elején nem csípik egymást de ha néha néha összerakod őket egy idő után biztosvagyokbenne hogy megszokják egymást és nem lesz gond. De nem kell agódni!

Viszont ez attol is függ mondjuk hogy mekkora az új teknős és mekkora a régi. (korára gondolok)

Ha fiatal kicsimég akkor abból gondok is lehetnek de ha már öreg akkor nem hiszem hogy gondok lesznek.

Ha kisteknőst kapsz akkor nagyon vigyáz mert a nagy képes a kicsit szét szagatni. Ez a természet redje már.

Minden esetre szerintem nem fogják bántani egymást.

De azért figyelj oda! Jó teknős nevelést.

2013. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!