Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan tudnék szerezni leopárd...

Honnan tudnék szerezni leopárdgekkó pórázt?

Figyelt kérdés
bejártam már az állatkereskedéseket, és egyszerűen nem találok.Saját kezűleg is csináltam, de abból kibújik.Honnan lehetne szerezni? (Hajdúböszörmény közelében)

2013. ápr. 3. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
mért kéne neked leopárd gekkó póráz, nem kutya ő, hagyjad már szerencsétlent
2013. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Énis böszörményi vagyok :D

de amúgy igen,leó gekkónak nem való póráz.Nem olyan mint pl egy kutya akit lehet sétáltatni..;)

2013. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak szobában szerettem volna, mert nehogy bemenjen a szekrények mögé, stb.De akkor le kell mondanom erről :)
2013. ápr. 5. 17:30
 4/5 anonim válasza:

Sosem hallottam még gekkópórázról. Szerintem a hám jobban beválik az ilyen kistestű állatoknál, bár szerintem butaság. Nem hiszem hogy a gekkó élvezné.

Ha szeretnéd hogy a gekkó jól mulasson próbáld ki ezt! :)

Terítsd le az ágyad egy nagyobb pléddel, kicsit gyűrd meg, csinálj kis dombokat és barlangokat, hasadékokat és tedd az ágyra a gekkót! Az enyém imádja, elrohangál rajta, elbújik, felmegy a dombokra és nézelődik. Én is azért találtam ki ezt a módszert mert olyanok a bútoraim hogy ha bemegy mögéjük az életben ki nem szedem onnan. Simán otthagyhatom az ágyon órákig, az enyém nem szokott lejönni róla.

2013. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok.Köszi :) kipróbálom.
2013. ápr. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!