Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kb.3 éves hím ékszerteknősöm...

A kb.3 éves hím ékszerteknősömnek mennyi kaját adjak?

Figyelt kérdés

Először is 2-3 naponta etetem őt,akkor viszont bőségesen adok neki enni valót,pl.: 3 db szívmix kocka+ 1 egész szárított hal (ami kb. 3-4 cm-es)

Mégis mikor a tekim mohón felfalja az egészet,még mindig fröcsköl és kapálódzik a vízben,ez mitől van talán még mindig éhes vagy miért??



2013. ápr. 4. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A teknősök már csak ilyenek, akkor is képesek még enni, ha már jóllaktak. De ezek helyett inkább fagyasztott halat adjál neki, az sokkal egészségesebb.

2013. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem és köszi szépen :)

Te amúgy adnál a teknősödnek élő guppi halat,hogy maga fogja meg a vízben?

2013. ápr. 4. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, inkább fagyasztottat adj, és amennyit megeszik, az enyémek ha már nem éhesek, akkor ott hagyják.

Guppit mi vettünk nekik, de mivel hozzá vannak szokva az etetéshez, így lusták megfogni az élő halat, így a guppik rendesen elszaporodtak. Ha megfogom nekik,akkor persze megeszik :)

2013. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!

Jólvan,akkor nm hiszem h adok neki majd élő guppit...

2013. ápr. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!