Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi bajlehet az ékszerteknősöm...

Mi bajlehet az ékszerteknősöm páncéljával?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 1 éves sárgafülű ékszerteknősöm. Egy ideje apró foltokat vettem észre a páncélján, világos színű foltok, mintha kopásfoltok lennének de csak a páncél tetején és lehet rosszul láttam, de mintha a páncélja lemezeiből egy vékony réteg kezdene levállni. Mostanában erősen vedlik, ez összefüggésben lehet? Valaki ötlet?

2013. ápr. 16. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel eteted?
2013. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fagyasztott frisshal, szárított bolharák, granulátum bébiteknősöknek, időnként marhaszívkocka, bár azt ritkán veszi el.
2013. ápr. 17. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok igazán hozzáértő, csak a tapasztalatomat írom le.

1000L-es akváriumban volt 10 teknősünk, fagyasztott friss hallal etettük mindig, más nem is kaptak. Iszonyú kemény volt a páncéluk, a házunk 2. emeletén volt az akvárium, volt hogy egymás hátára másztak, és így kb 10 métert zuhanva találtuk meg az egyiket a pincelejáratban, úgy hogy semmi baja se volt :)

Szóval a rendes hal tényleg jó nekik, talán ha rákeresel, hogy teknős betegségek, stb akkor megtalálod, hogy mi pontosan a bajuk =)

2013. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt az oldalt figyelmedbe ajánlom : [link] Itt megtekintheted, hogy mi baja lehet a teknősödnek!
2013. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!