Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettem egy kis ékszer teknőst...

Vettem egy kis ékszer teknőst beraktam az akváriumába igaz nem nagy de a teknős is alig nagyobb egy 50 forintosnál de egész nap csak a víz alatt bujkál és alszik, arra gondoltam hogy valami baj van aggódnom kéne vagy ez oké?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
1az lehet hogy új neki a hely nem rég vetted még megvan ijjedve a vizből ki egy ideig nem fog jönni. Meg még is mekkora hâny literes az akvàrium valamint hàny fokos mert ha 20 fok alatt van akkor a tekik életmükődése lelassul hibernàlodni kezdenek és alszanak többnyre. Bocs a helyesirasert
2013. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még meg kell szoknia az új helyet, így legyen körülötte nyugalom és legyen lámpa meg napozó, ahova kimászhat, mert imádnak napozni. És legyen elég meleg a víz, meg a levegő is körülötte-ez utóbbit a napozó lámpa biztosítja.
2013. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a víz 25 fokos csak azért kérdeztem mert eddig nem nagyon evett. Köszi a válaszokat
2013. ápr. 19. 05:14
 4/4 anonim ***** válasza:
ja az nem baj ha még nem eszik nálam egy hónapig nem evett :D most meg meg enni az akváriumot is :D
2013. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!