Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan védhetem meg a gyíkokat...

Hogyan védhetem meg a gyíkokat a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy az utcában néhány gyerek folyton megfogja a gyíkokat, összegyűjti őket, amikor rájuk szolok, azt mondják h csak megnézik őket.De azt is észrevettem h bántsák őket. Hogy tudnék ez ellen tenni, mert a szülőknek nem érdemes szólni, nem csinálnak semmit. Sőt még engem vennének elő hogy hogy mertem szólni az ő gyereküknek.
2013. ápr. 20. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vannak ilyen hülye emberek. Még itt az oldalon is (csajok2001).
2013. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Gyíkot fogni nem egyszerű. Kell hozzá egy kis nyílt tér, ahol az ember képes lefutni őket, mert rövid távon a gyíkok a gyorsabbak. Ha itt-ott elhelyezel pár böszme nagy és nehéz követ, amit a gyerekek már nem tudnak megemelni, akkor a gyíkok tudnak hová futni, ha kergetik őket.
2013. ápr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyomorultak...:( Nem tudom, esetleg hogy bejelented és pénzbírságot szabhatnak ki rájuk? Nem tudom érne-e bármit is.
2013. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!