Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Most vettem egy kis tekit....

Most vettem egy kis tekit. Szárított hallal etetem de tudom, hogy abban nincs elég vitamin. Az előző tekim is ezért pusztult el. Csirkemellet főzve fűszermentesen ledarálva zöldségekkel keverve kaphat, nem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 12:13
 1/7 dirtboy ***** válasza:
én nyersen adtam nekik a csirkemellet úgy is teljen jó
2013. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont hogy 90%-ban hallal kéne etetni, mert az tartalmaz megfelelő ásványi anyagokat!

Csontostól, szálkástól, belsőségestől, és nem szárítottat, hanem fagyasztottat.

Csirkemellben semmiféle kalcium nincs, attól lesznek még csak hiánytünetei!


[link]

2013. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Hát vegyél egy doboz "Sera reptimineral C" vitaminport, és forgasd bele néha a halat. Abban elég sokféle vitamin van.
2013. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fagyasztott hal lenne neki a legjobb.
2013. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

etetheted fagyi hallal és csirkemellel is, de ahogy hable mondta vegyél neki vitaminport és calciumport :) ezek majd ellátják a kellő tápanyagokkal.


ettől függetlenül tényleg a fagyihal lenne a legjobb. bugázz akvarista.hu-n, gyakran látom, hogy árulnak lefagyasztott molly/guppi/stb elevenszülő ivadékokat/növendékeket/kifejlett egyedeket :)

2013. ápr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kimaradt, hogy szárított halat is adhatsz a vitamin és calcium por mellett...

bocsi korán van :D

2013. ápr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy tekit már kinyírtál, akkor miért csinálod megint ugyanúgy????

fagyasztott hal, nyers csirkemáj, giliszta,apró élő hal, csak nagyon nagyon ritkán szárított, és néha dobhatsz a vízbe ilyen teki formájú feloldódó kálciumot. Valamint legyen száraz hely, ahol tud napozni, ez is fontos az egészségéhez.

2013. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!