Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért harapott meg a sisakos...

Miért harapott meg a sisakos kaméleonom?

Figyelt kérdés
Már másfél hónapja nálam van, 3 hónapos. Már megszokta a kezem, sokszor kivettem őt, kivittem a napra, már ha beteszema kezemet egyből mászik rá hogy kivigyem. Ma meg elkezdtem simogatni az oldalát (nem vettem ki még) és hirtelen felfujta magát és megharapta az ujjam. Azóta is tiszta ideg, fekete pöttyös és fúj midnenre....

2013. máj. 8. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A tudtod nélkül nem "incselkedett" vele más is? Vagy nem zavarhatta meg kutya, macska, egy becsapódó ajtó vagy ilyesmi?
2013. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyébként hím
2013. máj. 8. 18:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt voltam végig mellette, mert a közelbe van a gép is. Nem is ment hozzá oda senki, a kutyát meg nem látja szerintem mert elég magasan van. Nem tűnt ugy mintha már azelőtt is meglett volna ijdedve hogy hozzányulta. Csak azóta ilyen :/
2013. máj. 8. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem cselekedél hirtelen? Lehet hogy már úgy voltál vele hogy megszokott,és valamivel közvetlenebb lettél,és ő megijedt. Nekem hörcsögöm volt,nekünk is volt ilyesmi. Azt hittem már megszokta a helyét meg minden,kiakartad venni erre fújt és megharapott. Én pár napig hagytam,utána megint előről kezdtem az ' ismerkedést '. Mindig figyeltem az óvatosságra,ez olyan 4 hónapja volt. Ma már ő jön a ketrechez hogy vegyem ki.. :) Lehet hogy elsietted.
2013. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
3 hónapos kortól várnak ivaréretté, akkor agresszívebben védik a területüket. különböző technikákkal ki lehet venni a terráriumból. kint már nem lesznek annyira ingerlékenyek
2013. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!