Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárdgekkó vedlési baj...

Leopárdgekkó vedlési baj (lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 2012 es születésű leopárdgekkóm vedlik és nem megy neki egy nap alatt jött le a szeméről most egy párás meleg terráriumba tettem át mert az állítólag segít de nem csinál semmit le se próbálja szedni.

Egyépként nagyon szerencsétlen egy egyed mert nincsenek karmai és enni se nagyon (tud) próbálkozik de nem megy se a vadászat se a kaja megtartása. Mit tegyek hogy levedeljen rakjak be köveket vagy szedjem le én?



2013. máj. 11. 19:08
 1/4 A kérdező kommentje:
És van viszonyítási alapom mert a kicsit idősebb párja mindenben jó.
2013. máj. 11. 19:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

kövek, faágak mindenféleképp legyenek, amihez hozzá tud dörzsölődni, hogy leszedje a bőrét. És közvetlenül permetezz rá vizet, azzal tudod elősegíteni a vedlést.

2013. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a kövekkel leszedte a szeméről magának a többi a permettől pedig lekopott róla. Úgyhogy visszatettem a másikhoz.
2013. máj. 15. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Kap elég vitamint? Nem lehet, hogy kicsit gyengécske?
2013. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!