Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 100 literes akváriumban...

Pekkerke kérdése:

100 literes akváriumban törpekaméleon?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A rövidfarkú törpekaméleonból kettő volt nekem egy kisebb ilyen 45-50 literes akviba. Persze jó csak vizet ne rakj bele.


Egy repti glo 5.0 izzó volt felettük ez tartalmaz UV fényt, arra szükségük van.


Alul virágföld volt és ültettem bele kis futónövényt, de ahhoz már kevés volt neki a fény.


Tehát ha ültetsz bele növényeket, akkor ilyen kis izzó kell még fölé (6500 Kelvinest szeretik a növények)

[link]



És kell beletenni ágakat. Én valamilyen kis bokorból szedtem egy darabot, lecsupaszítottam, utána ott lógtak rajta a kis kaméleonok, mint a majmok. Csak ilyen ágakon tudnak mászni, kb 2-5 mm vékony ágak kellenek.

2013. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
100 literes nem kell mékse inkább építek egyet fából háttérrel elöl üveggel elég nekik a 50*40*50 (h,sz,m) cm?
2013. máj. 12. 19:14
 3/6 anonim válasza:
Mindnél nagyobbat szerezz nekik, lehetőségedhez mérten.. neked is mindnél nagyobb a lakásod, annál jobb nem?
2013. máj. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keveset mászkálnak, legtöbbet csak egyhelyben állnak a faágon, sokszor csak megvárják, hogy a tücsök odamásszon közel, kinyújtják a nyelvüket és úgy kapják el.


Lusta egy népség és kicsik is, 5 centis állatok.

Simán elég a kisebb terrárium nekik.

2013. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KIRÁLY!! yesyesyes lesz törpekaméleonom yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes
2013. máj. 14. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd akváriumba mert megfullad!!!
2013. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!