Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Találtam egy sérült fürge...

Találtam egy sérült fürge gyíkot, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Macskám hazahozott egy hím fürge gyíkot sajnos megsérült, szerintem a jobb első lábával lehet valami, mert mindig egy kicsit arra dől és nem tud rendesen mozogni inkább csak hempereg össze-vissza.Mit tudnék csinálni, mert nem szeretném így elengedni, biztos elpusztulna :s Eddig kapott néhány csontit, de ezen kívül ehet valami mást is? Kérlek segítsetek mert nagyon sajnálom szegényt :(
2013. máj. 13. 17:23
 1/2 Pupu55 ***** válasza:
Velem is így történt és én sem akartam ott hagyni 1.-is nézd meg a gerincét mert az enyém ez miatt nem tudta ellátni magát.Nekem azt javasolták hogy egy akváriumot rendezzek be úgy mint a természetben,de mivel az enyémnek eltörött a gerince önmaga táplálék szükségletét nem tudta fedezni ezért mindenféle ROVART szedtem össze az udvarról és mivel ő nem ette meg ezért a csipeszes módszerrel segítettem a táplálkozásában.De ha eltörött a tiédnek is a gerince az nem fog regenerálódni.Úgyhogy azt javaslom neked,hogy amíg nem látsz rajta javulást, (végtagjait rendesen tudja használni) addig gondoskodj róla különben éhen hal!
2013. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!