Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy kell megölni egy egeret?

Hogy kell megölni egy egeret?

Figyelt kérdés
ha élve veszek egeret és el akarom rakni későbbre vagy nem akarom hogy élve egye, akkor hogy ölöm meg? agyon csapom vagy mi, és ha megöltem akkor hogy kell berakni a fagyóba, egyből vagy várni kell míg ki hűl

2013. máj. 13. 19:16
1 2
 1/13 reptoid ***** válasza:
Azt nem tudom, hogyan kell megölni, de az fix, hogy nem kell megvárnod míg kihűl, berakhatod egyből a fagyóba. Sőt!
2013. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Csapd agyon és vesd ki a szemétbe.S mikor úgy gondolod, hogy kell egy egér akkor vegyél mégegyett
2013. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Te nagyoneszes , nemtökmindeggy az hogy mimódon ölöd meg, meg a másik , amiután kinyírtad majd várd meg amíg elekezd büdösödni.Miért kéne kihűlni kondolkodj már.
2013. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
még mindig nem hallottam hogy kell megölni
2013. máj. 13. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
vágd fejbe és tedd a fagyasztóba ne várd míg kihül
2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fogd meg a fej részt és a far részt, aztán mintha széthúznád az egeret ránts rajta egyet. igy elszakad a gerincvelője, az állat pedig belepusztul.
2013. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Azért szerintem ehhez már kell valami pszichopatizmus.
2013. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy sokáig tart, de a leghumánusabb ha berakod egy nagy üvegbe, majd lezárod légmentesen (pl a fedél alá teszel fóliát). Szépen elhasználja az oxigént és megfullad. De ez nem olyan fulladás, mintha elkezdenéd egy hurokkal fojtogatni, nincs pánik és fájdalom, hanem észre se veszi, csak az oxigénhiány miatt elálmosodik, elalszik és annyi.
2013. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az egereket általában faroknál fogva földhöz csapják. Fagyasztani lehet, de élőt ne, ugyanúgy üsd le előtte.
2013. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
halaszd meg, mereszt meg a tüdőjét
2016. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!