Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van 2 vízi teknősöm bent...

Van 2 vízi teknősöm bent akváriumban. Ki szeretném tenni őket az erkélyre kicsit napozni. (nem esnek le, mert falazott az erkély) meddig bírják víz nélkül? 1-2 óra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 12:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia, nekem két sárgafülü tekim van nekem azt monták hogy 30-óráig bírják és hogy biztosítani kell nekik árnyékos helyet is meg vizet .
2013. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy vörösfülű tekim van, már jó pár éves. Én gyakran kint hagytam 2-3 napokat is. De a te esetedben ha kiteszed reggel, este pedig beviszed, abból nem lehet probléma. Persze minél kisebb a teki annál kevesebbet legyen a csak szárazon.
2013. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egész nap kinn vanna a tó partján és napoznak. annyit hogy rendesen leis izzadnak. még a só is néha rászárad a bőrére az izadságtól. persze akkor mennek be amikor akarnak de nem fog nekik ártani h ha ezt te szabod meg nekik csak ne rögtön a hideg vízve tedd őket mert felhevül a testük. pár percig csak a szobába körözzenek
2013. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!