Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi szükséges a Fürge gyík...

Mi szükséges a Fürge gyík tartásához?

Figyelt kérdés
Találtam egy Fürge gyíkot és szeretném nyár végéig megtartani ( Tudom hogy védett). Mit tudnák neki adni enni? Kell lámpa a terráriumába? Stb.
2013. máj. 20. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha védett, akkor szerintem nem tarthatod meg.
2013. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak nyár végéig szeretném megtartani,és az érdekelne hogy meg-e marad,mit eszik stb.
2013. máj. 20. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:

egyszer fogtam egyet. legyet adtam neki és szerette :)

de inkább hadd éljen szabadon :)

2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Elég nagy helyigényű. Nálam egy1.5m hosszú fából és szúnyoghálóból készült ketrecben vannak kint a ház ellőtt. Etetni viszont nem kell olyan gyakran őket. Akár egy hétig is egyedülhagyhatod. De én egy héten 3 4 szer adok nekik enni. Bármien hernyót férget kitin nélküli rovart . szöcskét sáskát tücsköt megesznek. Harapnak. A napot szeretik és a meleget kb 20-30 fokot. A berendezEs legyen dús. köves. cserjés. Keveset isznak kb annyit hogy reggelente lenyalják a harmatot a berendezésről de azért rakj egy vizestálat. Ha igy teszel elég szépen megfigyelheted az életmódjukat. Egy hímet ajánlok tőbb nősténnyel. Ha lenne valami probléma akkor írd privátba.
2013. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Elég nagy helyigényű. Nálam egy1.5m hosszú fából és szúnyoghálóból készült ketrecben vannak kint a ház ellőtt. Etetni viszont nem kell olyan gyakran őket. Akár egy hétig is egyedülhagyhatod. De én egy héten 3 4 szer adok nekik enni. Bármien hernyót férget kitin nélküli rovart . szöcskét sáskát tücsköt megesznek. Harapnak. A napot szeretik és a meleget kb 20-30 fokot. A berendezEs legyen dús. köves. cserjés. Keveset isznak kb annyit hogy reggelente lenyalják a harmatot a berendezésről de azért rakj egy vizestálat. Ha igy teszel elég szépen megfigyelheted az életmódjukat. Egy hímet ajánlok tőbb nősténnyel. Ha lenne valami probléma akkor írd privátba. Remélem segítettem.
2013. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs hogy kétszer küldtem el csak laggolok.
2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél önző. Szabadon élő és született állat, hadd éljen szabadon.

Rengeteg állatkereskesésekben kapható fogságban tenyésztett gyíkféle életmódját figyelheted meg, ne egy olyan állatot akarj, aminek kínzás lenne nálad fogságban élnie.

2013. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2013. máj. 21. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez állatkínzás.

Vadon élő állatot csak akkor fogunk be, ha beteg és ellátásra szorul, ha nem tudja ellátni magát. Más esetben csak rosszat teszel vele!

2014. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!