Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas Agáma tenyésztőt...

Chipis kérdése:

Szakállas Agáma tenyésztőt keresek Budapest közelében! Ha bármi információtok van megosztjátok velem?

Figyelt kérdés

Tudna nekim segíteni valaki nagyon megköszönném mert nagyon régóta keresek már egy tenyésztőt de még nem találtam :/ Minden kis apróság segít egy telefonszám e-mail vagy honlap is. Nagyon szeretnék már egyet de viszonylag fiatalt szeretnék.

Előre is köszönöm!



2013. jún. 1. 17:31
 1/5 Gyime válasza:

Helló!

Én a múlthéten vettem egyet pesten a 20. kerületben.

Ihász Péternek hívják,tenyésztő.

a jobbik fajta ugyanis nagyon szép állatai vannak hiánytalan végtagokkal ami nagyon fontos szempont.

Az enyém narancs és szürke de vannak kifejezett színek is nála mint pl.:sárga,vörös,mintás és ráadásképp még pár kaméleon közül is lehet válogatni.

Szóval őt ajánlom.

email.:ihaszpeti@freemail.hu

tel számot is adok ha kell csak írj rám privátban és elküldöm.

2013. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) Még annyit hogy én Citrus szinűre vadászom. Olyan is van ott?
2013. jún. 4. 22:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idősen vetted a kis agámákat és mennyiért?
2013. jún. 4. 22:47
 4/5 Gyime válasza:

bocsánat a kései válaszért..

én 4 hónaposan vettem annál fiatalabb állatot nem is ad el a srác.

láttam nála vörös,fehér,citromsárgát is szóval van választék..

az én agámám olcsó volt 5000ftért elhozhattam.

eleséget is tudsz nála vásárolni.de én jobban ajánlom ha utána nézel a neten a lisztkukac és a gyászbogár lárva tenyésztését.

kb 3 hete fogtam bele a lisztkukacok tenyésztésébe mert itt nálunk horibilis összegekért adják a kukacot és egy adag az maximum 2 napig elég ugyanis 6-7 hónapos korukig naponta többször kell etetni.én napi 3szor etetem de néha kihagy egyet egyet..ha nem éhes nem fogja megenni..

de ha azt látod hogy elkezdi fel fújni a hasát és közben furcsán tekergeti a fejét és egyre dagadtabb lesz a hasa akkor várj még az etetéssel..kb 3 percig tartja bent a levegőt és azután lesz hely az uj adagnak..ha nincs ilyen torna előtte,akkor nem éhes..

annyit még elmondanék hogy az enyémet úgy választottam hogy a fülénél volt egy vörös csík amúgy a többi színe meg szürkés volt most már a háromnegyede az állatnak vörös és narancssárga keveréke szóval színesednek is ha jól vannak tartva.

bármi kérdésed van szívesen válaszolok

2013. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget és megfogadom az etetési tanácsokat is :) Már írtam e-mailat az illetékesnek és aztmondta hogy nincs citrus színűje de Augusztus környékén lehet hogy lessz neki és akkor majd irjak újra :D De nagyon köszönöm a segítséget :)
2013. júl. 18. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!