Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknőseim korukhoz képest...

A teknőseim korukhoz képest kicsik?

Figyelt kérdés

Hali:

már majdnem 3 évesek lesznek a sárgafülű ékszerteknőseim de még mindíg tenyér nagyságúak(újjak nélkül)azt olvasom hogy az ennyi idős tekik már elég termetesek.


Feldarabolt tavi hallal etetem őket de szoktak kapni répát,szárított rákot és ritkán salátát is.A szemük szép csillogó a páncéljuk is kemény.Ketten vannak 45literes auqwa terráriumban.

Jó az étvágyuk és sokat úszkálnak.(volt lámpájuk is de a napokban kiégett az égő de jövőhéten veszünk újjat)

mivel ideiglenesen nincs lámpájuk ezért naposabb helyre raktam őket.(persze nem tűző napra:)


sokszor kiviszem őket a kertbe hogy kapjanak egészséges/természetes napfényt.Szabadon nem tudom őket engedni mert elszaladnak ezért egy jó nagy lavorba rakom ki őket.


Nem értem mi lehet a baj hogy nem nőnek.

Vagy ez nem baj?

ha számít akkor a kettőjük ára 8ezer volt,egy szép kisállat boltban vettük őket a westendben.


Normális,segítőkész válaszokat várok,megy a zöld pacsi :)

12 éves lány vagyok.



2013. jún. 7. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok. 15 évesen vettem két ékszer tekit, sajnos az egyik elpusztult egy betegség miatt még 1,5 éves korában. A másik még mindig él és virul, gondoltam hogy berakom a barátnőm vörösfülü ékszertekijét de csak balhéztak így nem került hozzá. Közel 7 éves a teknősöm 1 éves volt amikor hozzám került most elfér a tenyerembe már nagyobb is. Annyit elmondok hogy nagyobb mint egy CD lemez átmérője sőt az állatorvosom mondta hogy a páncélját akár lemez tartónak is használhatnám olyan nagy már.

Amikor 3-4 éves volt akkor volt fele akkora kb.

2013. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!