Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó vagy Szakálas...

Leopárd gekkó vagy Szakálas agáma?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
ha igénytelen és uncsi allatot akarsz akkor gekko.mert nekem azvan es egesznap csak alszik,meg felevente eszik.xd
2013. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
első: elég gáz, ha fél évente eszik a gekkód.
2013. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a szakálas agámára szavazok. Olyan édesek! Egyszer láttam egy kisállat kereskedésben, én oda tettem az egyik ujjam a terráriumhoz, az agáma pedig kis lábacskáját. Azóta szerelmes vagyok beléjük :)
2013. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petto922 válasza:
Ha kezdő vagy hüllők terén akkor inkább leopárdgekkó.
2013. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Leopárd gekkó (egyértelmű)!!!!Kezdőknek is nagyon jó de amúgyis.És még a terráriumból is ki lehet venni, de csak úgy, hogy a mindig figyelni kell és ne tévesszük szem elől mert könnyen be bújik kicsi résekbe.
2013. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mind a kettőt tartok! A szakit macerásabb tartani kell melegítő lámpa + uvb izzó. Leopárd gekkónak a szobahőmérséklet is jó ha nem megy 25 fok alá a hőmérséklet! Mind a kettőt kilehet venni! Az agáma sokkal érdeklődőbb. Én nem tudnék dönteni mindegyiknek van előnye és hátránya is.
2013. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tibor 2003 válasza:
Ez nem igaz az én gekkóm nagyon aktív nappaal is éjjel is csak néha lepihen :)Ö Szóval szerintem gekkót vegyél :)
2014. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!