Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Az ékszerteknősöm páncélj...

SOS! Az ékszerteknősöm páncélja nagyon puha. Mit lehetne csinálni, hogy megint erős legyen?

Figyelt kérdés
Milyen ételt adjak neki,vagy van valamilyen házi módszer amitől újra erős lesz a páncélja????nagyon aggódom,légyszíves segítsetek!!:(

2013. jún. 19. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vitamindús kajákat, mindig váltogasd, hogy mit kap enni, különben ezután a szemeit sem tudja majd kinyitni és vagy elpusztul, vagy állatorvos tudja megmenteni... Pl saláta, pitypanglevél meg ilyenek menjenek neki gyakran most.
2013. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy segítettél!!!!! és mivan akkor ha nem akar majd enni???:/
2013. jún. 19. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyat adj neki amit szeret, ezt ki kell tapasztalni! :) Ha semmit nem akar megenni, akkor valószínűleg nagy a baj. Segíthet, ha az orra elé tartod, már amennyiben így egyébként hajlandó enni...
2013. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:( nem akar enni,hiába dugom az orra elé a kaját:( de viszont bekapcsoltam a lámpát,mert olvastam,hogy az is segíthet.:) holnap elmegyek a kisállatkereskedésbe és veszek vitamindús kajákat,köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 19. 18:26
 5/13 A kérdező kommentje:
és lehet kálcimuszkot adni neki????? tudjátok olyanra gondolok amit a hétköznapra használunk...
2013. jún. 19. 18:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit kap alapból? Vigyázni kell, kajára kényesek a tekik, legjobb a fagyasztott hal. Az enyémek is azon élnek, de télen nem tudunk fogni nekik és az egyiknek elkezdett ragadni a szeme, de kisállat kereskedésben kapható teknős vitamin, abból csepegtettünk a kajavizükbe és meggyógyult. Remélem még menthető a tekid, esetleg porrá tört tojáshéjat is keverhetsz a kajába, akkor kap egy kalciumot is.
2013. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:( sajnos reggel elpusztult....megfulladt,annyira legyengült,és már nem tudott úszni/mászni sem. R.I.P. :'(
2013. jún. 20. 22:51
 8/13 anonim ***** válasza:
6. vagyok, nagyon sajnálom :( Én is veszítettem el két tekit még régebben emiatt, legközelebb mindenképpen fagyasztott hallal etess, abban tényleg minden benne van!
2013. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rendben....
2013. jún. 22. 15:18
 10/13 anonim válasza:

Hogy van a teki? :(

Ha nincs jobban mindenképp vidd el orvoshoz, az kellett volna legyen az első. Vegyél neki állatboltban vitamint, hogy felerősödjön. Teknőcöknél ez veszélyes betegség, vidd orvoshoz amilyen gyorsan csak lehet!

2013. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!