Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S. Kígyót fogtam a...

S. O. S. Kígyót fogtam a kertünkbe ijedtemben kinyírtam vasvillával. Milyen kígyó és veszélyes e?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jún. 23. 14:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
ebből már nem jössz ki jól, ne is próbálkozz
2013. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
ne erőlködj, ez nagyon gyenge
2013. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
De hidjetek már nekem szomszéd idős nyugdijjas néni hozta át vödörbe, hogy fiam minő álat ez... Egyszerübb volt magam nevében uttána nézni.
2013. jún. 24. 19:04
 24/35 anonim ***** válasza:
Én nem is olyan régen pont egy ilyen kígyót szedtem ki a macskám karmai közül,szegénykém jobban félt,mint én tőle.Igaz ennél kisebb volt,visszaraktam a málnabokraink alá,ahonnan a macska hozta,remélem még megvan valahol.Nálunk a pincében gyakran előfordulnak lábatlan gyíkok is,főleg ősszel bújnak el oda.Nem győzöm felhordani őket a komposzt mellé,tőlem elférnének lent,csak ha a macskám megtalálja valamelyiket,akkor annyi neki.
2013. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:

Ez esetben remélem (a szomszéd) nem fél a kutyáktól. Mert a yorkid is így végezheti... Ez egy Kockás sikló (Natrix tessellata). Nagyot tud harapni és elég agresszív. De nem, veszélyesebb a békánál akit való színű kergetett épp az incidens előtt. Ajánlom,h szed le az a kérdést mert 25.000ft-tól indul a bírság a vérrontás miatt.:)

Én évek óta tanulmányozom a magyar hüllő állományt és az otthonomban is jó pár kigyó-sikló éli mindennapi életét(kiváló körülmények között).És képzeld soha nem fordult meg a fejemben h kisétálok a helyi erdőbe és szabadon engedem valamelyik állatom... Azért mert a média butít nem kell ténylegesen ostobának lenni.Hány kutyát dobnak ki napi szinten utcákra akik miatt komolyan féltheted szeretteidet....(és itt nem állatlánosítok lehet keverék,harci,örzővédő...stb) Bullterrierünk van de a csivavánktól kell tartania annak aki átjön.

Üdv.Olivér

2013. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
A kutyánkat sokat sétáltattuk pici kora óta, míg egyszer egy szép napon egy kobor kutya megtámadott minket a kutyánkat szerette volna elkapni szerencsére sikerült elkergetni. Azóta nem sétálatjuk a kiskutyát.
2013. jún. 26. 20:18
 27/35 anonim válasza:

én elszaladtam volna de nem szurtam volna agyon

SZEgéény :(

2013. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 zakos ***** válasza:
Hát kérdező, az előző válaszaid alapján szerintem nincs ember, aki elhiszi, hogy a ez a szomszéd kígyója. Azért meg kell ölni, mert jájj more nagyon kígyó? Írtad, hogy szereted az állatokat, de abba nem csak az tartozik, hogy a kutyákat pátyolgatod. Az szereti az állatokat, aki harmóniában él velük. De inkább nem osztom az észt, mert előttem vagy 20-an ezt már megtették.
2013. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Istenem azt a fogyatékos fejed!Ez egy ártalmatlan sikló,méghozzá ez a faj védett,te ész nem tudtad,hogy magyarországon NEM él mérges kigyó?Téged kéne leszúrni vasvillával,azt az okos fejed!
2013. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyenge amit nekünk próbálasz elugatni,de nagyon...
2013. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!