Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S. Kígyót fogtam a...

S. O. S. Kígyót fogtam a kertünkbe ijedtemben kinyírtam vasvillával. Milyen kígyó és veszélyes e?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jún. 23. 14:25
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
29-es inkább nem szóltál volna hozzá semmit a témához,mert ugyanés észkombján barátom igen is él Magyarországon mérges kígyó.
2013. júl. 18. 20:56
 32/35 anonim ***** válasza:
hopp hopp
2013. júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 unicornpoopminhoe válasza:
Ha én kígyót találnék a kerembe, tuti megtartanám... idióta. Szegény jószág :'(
2015. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Mindenki nagyon könnyen osztaja a kedves kérdezőt .

Kígyókkal foglalkozom . régen foglalkoztam mérges kígyókkal is mára már nincsenek mérges kígyóim de még van több kígyóm .

Megértem a kérdezőt , van sok ember magyarországon aki mérges kígyókat tart , engedély nélkül ! Vannak akiknek van pénzük tetszik megveszik és elengedik ha megnő mert macerássá válik persze a mérges kígyókat nem szokták de a nagyobb pitonokat anakondákat igen , nem minden napos eset de már találkoztam énis töb bsztorival . Azzal van a gond hogy az emberek nincsenek felvilágosítva hogy hogyan különböztesenek meg egy siklót pl egy viperától ! A kérdező valszeg nem értett a kígyókhoz és megiyledt , persze lehet savazni hogy te iylen oylan vagy mert ezt tetted , de ember ha fél akkor mit csináljo nazt se tudja hogy mérges vagy nem mérges kígyó van vele szembe akkor honnan tudná hogy kell megfogni ? pfu emberek mért vagytok hülyék .

2015. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen embereket sziszegett úristen?És akkor mivan?Attól még nem kell agyoncsapni utána kell nézni hogy mérges kígyó evagy sem!Egyébként írtad hogy van egy kutyátok talán el is intézte volna.
2018. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!