Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az normalis ha a 4 eves...

Az normalis ha a 4 eves teknoseim 10 es 11 centimeteresek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen fajta.
2013. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

illetve majd képet tudnál róluk mutatni? Megnézném, mennyire egészségesek, már amennyire ezt közvetetten lehet. Hangulatuk, viselkedésük miylen szokott lenni?

Mekkora helyen vannak? Kérlek litert és paramétereket is írj.

2013. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a hely méretétől és a teknős fajtájáról. Az én pézsmám nincs 10 cm vettem neki egy nagyobb akváriumot elkezdett nőni
2013. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de a pézsma nem is lesz sokkal nagyobb. a 15 cm már óriásnak számít!
2013. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Már rég 1 méternek kéne lenniük! :O

Szerintem génhibásak.

2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem van két teknősöm, egy nőstény és egy hím és mindketten 7 évesek. A nőstény legalább 20 cm hosszába, rohadtul nehéz és nagyon erős, a hím kb 15-16 cm lehet. Egyébként ékszerteknősök. Nálunk is 4 évesen ekkorák voltak mint nálad, szóval szerintem nincs gáz.
2013. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Utolso... nekem gorog tekijeim vannak de amikor ekszerteknosom volt akkor o 4 evesen kb 18-19cm-s volt
2013. júl. 15. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!