Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A képen látható (alul linkelte...

A képen látható (alul linkeltem) teknősbékát kaptam az elmúlt napokban. A kérdés az lenne hogy milyen fajta teknősbéka lehet ez?

Figyelt kérdés

1. kép:" [link]

2. kép:" [link]

Illetve ilyen fiatal korban mikor, és mit adjak neki táplálékként?



2013. júl. 1. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
"A kép nem elérhető"
2013. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

[link]

[link]

Csak hogy jó legyen a link

2013. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez egy fiatal mocsári teknős, ami védett, fogságban nem tartható. Vissza kéne vinned ahhoz, akitől kaptad, vagy elengeded egy megfelelő élőhelyen, pl. budapesti Naplás-tó.

2013. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Valóban mocsári teknős, el kéne engedni minél előbb.
2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mocsári teknős, nem tartható. a szabadban a helye. Ha vízi teknőst szeretnél tartani akkor ajánlom a pézsmát (picike marad) ékszert vagy a tarajosteknőst.
2013. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyszer én is találtam mocsári teknőst,kb. 6 hónapig itt volt nálunk majd a város jó nagy tavában elengedtük :)
2013. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! ^^ Sajnos csak kb 1 hónap múlva megyek víz közelébe (úgyértem hogy ahol eltudom engedni)... Berendeztem neki egy akváriumot, és hogy nehogy meghaljon itt nekem vettem neki eleséget is... Konkrétan élő Tubifex-et, kukac-lárvát, és 3 darab élő halat, valamint "ReptoMin Baby" nevű eledelt is. Ezek ugye adható neki? jah és köszönöm a javaslatokat is! :) További szépnapot.
2013. júl. 3. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!