Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik teknőst érdemes megvenni?

Melyik teknőst érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Pézsmateknős vagy az ékszerteknős a jobb?Valamint az ékszerteknős mekkora lesz kifejletten, és melyik a szelídebb?

2013. júl. 10. 18:20
 1/5 bojtosloretta válasza:

Nem tudom,de nekem ékszerteknősöm van és elég szelíd.

Csak akkor harap meg, ha halas illatú a kezem etetés után!

(akkor is csak akkor, ha a víz felszínére teszed a kezed

2013. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szelídség egyedfüggő.


[link]

2013. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bojtosloretta válasza:

Jogos!

Szerintetek eddig hogyan élt meg egy halon naponta,mikor nálam hármat is megeszik??

2013. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából soha nem lesznek olyan szelídek, hogy pl szeretgetni lehessen őket, a harapás meg éhség kérdése, vagy ahogy előttem is írták, ha halszagú kézzel odanyúlsz, biztosan megharap. Nem hiszem, hogy egyik fajta szelídebb a másiknál. Az ékszerteknős akár 45-50 centisre is megnőhet, pézsma tekivel kapcsolatos tapasztalatom nincs, de úgy tudom, ő pici marad.
2013. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem két ékszertekim van. Még nem tudni a nemüket, mert 2 éve vannak nálam, még kicsit. A nagyobb az indulatosabb és ő harapósabb de még sosem harapott meg. Na a kicsi, az oly szelíd. :) Őt anyum is kiveszi a kezébe ha nálunk van, és gügyög neki, hogy olyan cuki ilyen picin, ne nőjjön meg. :D


Ha kicsi korától kezdve mindig kiveszed a tekit, kézhez lesz szoktatva. :) Meg persze jobb ha nem éhesen babrálod.


A kifejlett méretük attól függ, hogy mekkora helyük van. Kerti tóban ismerősömnek egy méteres kb a teknőse, és ékszer.

2013. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!