Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A sárgafülű ékszerteknősöm...

A sárgafülű ékszerteknősöm vizében ilyen kicsi fekete- barna a cérnánál olyan kétszer vastagabb férgeket vagy gilisztákat láttam Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezek mitől vannak itt? A kajájával nincs rendben valami? Hogyha kitakarítom a helyét, akkor ezek eltűnnek?

2013. júl. 14. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
mozognak? Ha igen akkor az szúnyoglárva. Cseréld ki a vizet és tegyél rá valamit hogy ne tudjon belemenni a szúnyog
2013. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 saku28 válasza:
Irány az állatorvos. Valószínűleg csak valami vitamint vagy étrendkiegészítőt ad rá, de szerencsére az én tekim megúszta, úgyhogy nem nagyon tudom mit. Mit kap enni? Álaltkereskedésből lett véve? Én úgy tudom, hogy ezek a paraziták általában a szabadból befogott teknősöknél szinte hétköznapiak, de ha a táplálékként szolgáló hal is a termsézetből van, az is okozhatja.
2013. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!