Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a baja a leopárdgekkó...

Mi lehet a baja a leopárdgekkómnak? Érdemes lenne próbálkozni?

Figyelt kérdés
A 2012 téli születésű kisgekkóm a hasánál nagyon megdagatd és nem a jó értelemben mert ez a daganat kemény és szerintem akadályozza őt a gyomortáji feladatok elvégzésében. Étvágya sincs. Onnan is tudom hogy nem csak hízás hogy közben a farka amiben a zsírt kéne tárolnia olyan vékony mint egy egérnek. Már nagyon gyenge alig vonszolja magát. Mi ez a daganat? És ha gyógyítható hogy? Azt is mondjátok meg ha nem az mert szerintem szenved meg az anyagcsere útvonalát is elzárja a rög úgyhogy ha úgyis meghalna akkor megkönnyítem és odaadom a szomszéd macskának így legalább hasznosulni is a természetben.

2013. júl. 17. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ennek lehet köze hozzá van egy nagyobb nőstényem is.
2013. júl. 17. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mi lehet a baja. A leggyakoribb gond a vitaminhiány szokott lenni és annak vannak szövődményei. Te mindig minden eleségállatot beporoztál komplex vitamin porral? (pl.: sera reptimineral C)


Egyébként ha tényleg daganatos akkor nem adnám a macskának.

2013. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen kapott vitamint. De az elejétől kezdve nem volt életképes. Nem lehet hogy egy még élő tücsök felszakította a hasfalát vagy iesmi mert most hogy néztem valami fehér cuccot hagy maga után. És ezért a gyulladástól dagadt meg?
2013. júl. 18. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szurkálódásból írom de az állatkórházba nem gondoltad , hogy el kéne menni?
2014. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!