Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel etessem 3 napig a gyíkot?

Mivel etessem 3 napig a gyíkot?

Figyelt kérdés

nyaralni vagyunk es talaltunk 1 kb. 5cm-es pici gyikot...otthonra elvisszuk..most 1 edenyben van..van alatta leszedett fu meg bedobtam neki 1 szocsket amit en utottem le:D

mivel etessem?itassam? mit rakjak ala? otthon atrakom terrariumba,de addig is?


2013. júl. 20. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Engedd vissza a helyére, te sem örülnék ha elrabolnának és bezárnának. Mellesleg el fog pusztulni, egy vadon nőtt állat nem bírja elviselni a bezártságot, nem fog enni és éhenhal a stresszben, vagy a magával hozott fertőzések ölik meg a művi környezetben.

Továbbá csak hogy tisztában legyél vele, minden hazai kétéltű és hüllőfaj szigorúan védett, befogásuk pénzbírsággal büntetendő. Az meg szerintem evidens, hogy külföldi faunát végképp nem lehet behozni.

Legyen szíved és ne öld meg azzal, hogy önzően meg akarod tartani... inkább vegyél egy kifejezetten terráriumi tartása tenyésztett gyíkfajt, gekkót, azok jó tartási körülmények mellett évekig a társaid lesznek.

2013. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még mindig az a kérdés,hogy mivel etessem? holnap megyunk haza es nem kulfoldon vagyunk,hanem csak 1,5 orara otthontol...
2013. júl. 20. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
még mindig az a válasz hogy ereszd szabadon, az 1. válaszból megérthetted volna te normáltalan
2013. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedd el, nagyon valószínű h akármivel eteted meg fog dögleni mivel VADÁLLAt
2013. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!