Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az utcáról a kígyó be tud...

Az utcáról a kígyó be tud mászni a lakásba? Be szokott? Hogyan kellene távol tartani? Hogy mászik be? Fel a lépcsőn és be az ajtón, vagy hogy? Költözzek el?

Figyelt kérdés
Földszinti lakásban lakom, és nemrég a mellettünk lévő játszótéren fogtak el egyet. Nagyon félek.
2013. júl. 20. 14:33
 1/9 anonim válasza:

Gondolj bele, mész az utcán.. sétálgatsz.. hány kígyót látsz? A kígyó kerüli az embert és végképp nem fog lakásokba bekukucskálni. Ennek az esélye megegyezik a 0-val.

Megnyugodhatsz nincs veszély, inkább a gazdasági válságtól kéne rettegni. :)

2013. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem túl valószínű, hogy bemegy. A hűvös és sötét helyeket szeretik, és az embert meg amúgy is elkerülik. Nyilván nem fog a házba bemenni, már az emberszag miatt se, meg az állandó lépcsőházszag, vagy festékszag miatt. Te ugye nem érzed, de a kígyónak igencsak jó szaglása van.
2013. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ja és amúgy se bántanak, egy egér harapása fájdalmasabb, mint egy Magyarországon élő kígyóé, de én úgy tudom, hogy csak siklók élnek itthon döntő többségben
2013. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a sikló bemászik?
2013. júl. 20. 17:48
 5/9 anonim válasza:
A sikló ugyanolyan, mint a kígyó, csak nincs méregfoga. Szóval nem, nem fog, ház falán meg nem is tudnak felmászni. Mérgeskígyóval meg úgy se találkozol, csak 2 faj él itthon és azok se halálosak, többnyire az erdőkben élnek, de ott is vannak kihelyezve figyelmeztető táblák. Úgyhogy nem kell tőlük egyáltalán parázni, szerintem ügyes kis állatok, én is tartok itthon egyet, igaz az nem haza faj, nincs vele semmi gond. Amúgy is, simán kézbe lehet venni egy vad példányt is, nem harap meg, vagy ilyesmi, olyan, mint a kutya, csak megszaglászik és megy tovább.
2013. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kígyó és a sikló hüllő. Nem a hűs lakásba, hanem a napfényre vágyik.
2013. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne félj,nem bánt...
2013. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A játszótéren se bántott senkit a kígyó, gondolom... Ellenben az emberek fogták meg őt.
2013. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a kigyó ugyebár hosszu.

hosszu s nem birja a szögletes utakat.

tehát ilyenné kell tenni az utat s elmegy a kedve az egésztől

2013. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!