Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol vehetnék már kész, külön...

Hol vehetnék már kész, külön királypitonnak tervezett terráriumot?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami nagyon profin lett elkészítve,külön kígyótartásra és megvan benne minden : Pld. növények,fűtés,stb,stb....Ár nem igazán számít, csak arányos legyen a terkó minőségével....Válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. júl. 23. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Növény semmi nem fog maradni. Tartottam már. 3 m felett hová teszed?
2013. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, tigris volt. De mind legyalulja a növényeket. faág kell. Szakboltokban legyártják, csak cipelni nehéz. Egyszerűbb beépíteni.
2013. júl. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaidat :) Egyébként én is tartottam már kígyókat jelenleg is van egy Kolumbiai szivárványos boám és 2 gabona siklóm (természetesen külön terkókban :P) :) Kérdésedre válaszolva : a királypiton nem nő 3M-ig max. 2-ig de már az is nagynak számítana :) Tudom, hogy a növényt nehéz betelepíteni, de épp ez a gondom....Ezt a részt nem szeretem az állattartásban (XD) ! Az ilyen apróságok miatt szeretnék egy olyan terráriumot venni amibe már csak be kell költöztetni az állatkát :) Amúgy érdekelne, honnan volt neked tigris pitonod! Ha jól tudom az 12 méterre megnőhet :P Mondjuk ha a királlyal kevered tuti nem legálisan XD Na mind1 is....A pont azért ment :)
2013. júl. 24. 05:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Rájöttem közben meddig nő, ezért írtam a másodikat. :)

Már nem lehet tigrispitont szerezni? A 90-2000-es években nem voltak ilyen szigorúak a szabályok. :)


Munka miatt volt a családban krokodil, varánusz, kobra és hasonlók.

2013. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja így már értem....Igazából illegálisan nagyon egyszerű tigrispitont szerezni, csak gondolom, aztán ha dokihoz kéne vinni valami miatt ott kéne 1-2 engedély.....
2013. júl. 24. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!